خانه / اسلایدر / واکنش کاربران فضای مجازی به انفجار حباب دلار + عکس
دلار
دلار

واکنش کاربران فضای مجازی به انفجار حباب دلار + عکس

جامعه نو: کاربران فضای مجازی و توئیتر فارسی واکنش های متفاوتی با هشتگ «سقوط دلار» نسبت به افت شدید قیمت دلار داشتند.

از ظهر دوشنبه ۹ مهرماه بود که اخباری مبنی بر افت قیمت دلار در بازار غیر رسمی به گوش می‌رسید؛ حوالی عصر بود که همزمان با افت شدید قیمت دلار در بازار، مردم عادی و برخی سودجویان برای جلوگیری از ضرر بیشتر با هجوم به بازار دلار های خود را به فروش گذاشتند؛ اما در این شلوغی های بازار که همه فروشنده هستند، کسی خریدار نیست!

در ادامه نگاهی کوتاه داریم به واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت  به “افت شدید قیمت دلار و هجوم مردم به بازار برای فروش دلار های خانگی” که در ادامه مشاهده می‌کنید:

  • مهدی محمدی معتقد است با همبستگی می‌توان از سد این مشکلات عبور کرد.

  • اما سید یاسر جبرائیلی اعتقاد دارد دولت باعث افزایش قیمت دلار در ماه های اخیر است و افت شدید قیمت دلار هم ناشی از تزریق توسط دولت در سطح بازار است.

  • زهرا طباخی کارشناس رسانه با یادآوری دوران جنگ تحمیلی و شب تصویب قطعنامه ۵۹۸ سودجویانی که به دنبال ماهیگری از آب گل آلود بازار ارز بودند را مقصر دانست.


  • برخی دیگر از کاربران اعتقاد دارند که افزایش بی سابقه قیمت دلار و کاهش ناگهانی آن در طی یک روز، سر منشا داخلی دارد و این جو ایجاد شده ناشی از تصویب FATF در مجلس و یا کار برخی نفوذی ها داستند و صرفا جنبه این جو را روانی می‌دانند تا واقعیت، مانند تصویب برجام که سبب افت قیمت های کاذب ناشی از هیجان های ایجاد شده در آن زمان شد.
  • برخی دیگر از کاربران به سراغ کانال های تلگرامی رفته و خیانت های ضد انقلاب و معاندین را برای آرام نشدن اوضاع فعلی به تصویر کشیدند.  • برخی دیگر هم تعدادی از سودجویان را مقصر وضع فعلی می‌دانند.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

جواد افشار مطرح کرد: جاسوس‌ها و آقازاده‌های فاسد به یک اندازه خطرناک اند

جامعه نو: ما درگیر جنگی اقتصادی هستیم و این دروغ نیست بلکه واقعیت است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *