خانه / اجتماعی / تیری که بازهم به سنگ خورد؛ بازار داغ شایعات مجازی به نان رسید!/ یک مسئول: باکمبود نان مواجه نیستیم

تیری که بازهم به سنگ خورد؛ بازار داغ شایعات مجازی به نان رسید!/ یک مسئول: باکمبود نان مواجه نیستیم

جامعه نو: رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان سراوان در خصوص انتشار خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر کمبود نان در این شهرستان گفت: کمبود نان در این شهرستان در حد یک شایعه بوده و مردم نباید به این گونه مطالب غیر واقعی توجهی داشته باشند.

به نقل از عصرهامون، در سنوات اخیر شایعات بیشماری در فضای مجازی در مسائل مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و غیره باز نشر شده که برخی از آنها که به حوزه سیستان و بلوچستان مربوطه بوده است.
در آخرین مرحله از این شایعات که برخی از کانالهای معاند نظام به آن پرداخته اند، موضوع به کمبود نان و جیره بندی آن در حوزه سراوان برمی گردد که در بررسی انجام شده نه تنها کمبود نان و جیره بندی آن در این شهرستان مرزی وجود ندارد بلکه به میزان قابل توجهی نان نیز در نانوایی ها وجود دارد که حتی متقاضیان، در صف نیز نمی ایستند.

رئیس اتحادیه نانوایان شهرستان سراوان در این زمینه گفته که در حال حاضر هیچ گونه کمبود نان در شهرستان وجود ندارد.
محمد نور ارباب در گفت و گو با خبرنگار ما افزوده که با توجه به اینکه بعضی از روستاییان نان خود را از شهر تهیه می کنند، شهرستان سراوان سهمیه بیشتری نسبت به سرانه مصوب، آرد دریافت می کند.
وی تاکید کرده که کمبود نان در شهرستان سراوان فقط در حد یک شایعه بوده و نباید مردم به این گونه مطالب غیر واقعی توجهی داشته باشند.

با توجه به دستاوردهای بسیار خوب کشور در زمینه های مختلف، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست به هر ترفندی در سنوات اخیر می زند، تا مردم را از دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران نا امید کنند، اما هر بار تیر آنها به سنگ می خورد.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

عضو جبهه پایداری: ضدانقلاب و آمریکا در سیل اخیر بی‌آبرو شدند

جامعه نو: عضو جبهه پایداری گفت: کاری که بسیج و نیروهای مردمی در سیل اخیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *