خانه / اجتماعی / آیت‌الله امامی‌کاشانی: احتکار کردن کالاها جهل است/سران قوا مشکلات اقتصادی را با جدیت حل کنند
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در تمام امور چه در مصوبه‌های بین‌المللی چه در مصوبات دیگر این مطلب را همه در نظر بگیریم که در کارها هوشیار باشیم و به پیشنهادات دشمن ولو جهانی و بین‌المللی با سوءظن نگاه کنیم.
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در تمام امور چه در مصوبه‌های بین‌المللی چه در مصوبات دیگر این مطلب را همه در نظر بگیریم که در کارها هوشیار باشیم و به پیشنهادات دشمن ولو جهانی و بین‌المللی با سوءظن نگاه کنیم.

آیت‌الله امامی‌کاشانی: احتکار کردن کالاها جهل است/سران قوا مشکلات اقتصادی را با جدیت حل کنند

جامعه نو: آیت‌الله محمد امامی کاشانی خطیب این هفته نماز جمعه تهران در خطبه دوم با اشاره به موضوع سالگرد شهادت سردار همدانی گفت: برای ایشان و تمام شهدا در پیشگاه پروردگار، رحمت تقاضا دارم.
آیت‌الله امامی کاشانی در ادامه با اشاره به طرح آمریکا برای ایران گفت: دولت آمریکا به مرکز تحقیقات پارلمان آمریکا می‌گوید برای اینکه بر ایران مسلط شویم و این کشو را به هم بریزیم شما فکر کنید و برای ما طرح بدهید، این مطلب قطعی است. آنها برنامه داشتند که دولت و نظام را فاسد معرفی کنند، شما مراقب باشید که به آنها کمک نکنید. به مردم ایران عرض می‌کنم این نکاتی که در مرکز تحقیقات آمریکا تصویب شده و دولت آمریکا هم به دنبال آن است،  اگر ما هم در داخل به سمت اهداف آنها هستیم بداینم دشمنان را خوشحال کردیم،  رهبری انقلاب در موارد متعدد تاکید کردند،  فرمودند اهانت به یکدیگر و توهین خواست دشمن است. برنامه دشمن هم همین است که سیستم را فاسد معرفی کند.
وی اضافه کرد: این موضوع عباراتی است که در اتاق تحقیقاتشان تصویب کردند، بنابراین در تمام امور چه در مصوبه‌های بین‌المللی چه در مصوبات دیگر این مطلب را همه در نظر بگیریم که در کارها هوشیار باشیم و به پیشنهادات دشمن ولو جهانی و بین‌المللی با سوءظن نگاه کنیم. با هوشیاری تصمیم بگیریم. الحمدالله در برابر دشمن، قوه قضاییه، مجلس و دولت را کنار هم داریم و در راس همه، تمامی امور در زیر نظر مبارک رهبر معظم انقلاب رتق و فتق می‌شود.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اهانت کمک به بیگانگان است،  اظهار داشت: دنیای غرب  و دنیای فساد و استکبار الان به دنبال این است که کشور و ایران را منزوی کند، امروز در جهان هیچ روزی آمریکا مثل امروز تنها نبوده است و هیچ زمانی مردم اینچنین از آمریکا جدا نبودند. دنیای استکبار بداند صدای زینب کبری در تمام روزگار و حتی امروز هم است، دشمنان، آمریکا و صهوینست‌ها  و پول‌داران مغرور و و متکبر و بنده بیگانه مثل سعودی این معنا را بدانند که حق پیروز است و شما ذلیل و رسوا خواهید شد.
به گزارش تسنیم،‌ امانی کاشانی در خطبه اول نماز جمعه با اشاره به انبار کردن کالاها گفت: احتکار جهل است،  مردم را به مشکل انداختن است، جهل به زندگی و جهل به آخرت است. خداپرستی کنید و به فکر آخرتتان باشید، نه اینکه مال را برای دیگران بگذاری بلکه فردا در قبر گرفتار می‌شود. خدای متعال ازاین افراد سودجو انتقام خواهد گرفت. برنامه‌ای که قوه قضاییه درباره رسیدگی‌ها دارد اگر به همین صورت با جدیت ادامه یابد نتایج خوبی بدست خواهد آمد. کسبه در این وادی و گرانفروشی نروند باید انبار را باز کرد و به مردم عرضه کرد و تنها به فکر فردا نبود.
منبع:تسنیم

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

پیوند نامیمون تروریسم فرقه‌ای و تروریسم دولتی

جامعه نو: این روزها شاهد خوشحالی بی حد و حصر نهادها و رسانه های وابسته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *