خانه / ویژه / «نمرود اپوزیسیون» لقب کیست؟

«نمرود اپوزیسیون» لقب کیست؟

جامعه نو :

مجری کلاه‌بردار شبکه کانال یک یعنی شهرام همایون اخیرا صحبت‌های توهین‌آمیزی را علیه مقدسات مسلمانان مطرح کرده که البته علنا نشان از جنگ با خدا دارد.

وی که در ماه‌های اخیر سعی کرده با روش‌های گوناگون چهره مخدوش گذشته خود را جلا دهد، در یکی از برنامه‌های این شبکه با حمله به اعتقادات مسلمانان جهان و با اشاره به حادثه منا، گفت: این چه خدایی است که مهمان خود را دعوت می‌کند و بر روی آن‌ها جرثقیل می‌اندازد پس مشخص است که خدایی وجود ندارد!!

همایون در ادامه با مثالی مضحک کشته‌شدن مردم در تصادفات خیابانی را ناشی از عدم وجود خداوند عنوان کرد.

وی همچنین به برنامه‌ها و خبرنگاران شبکه بی‌بی‌سی فارسی حمله کرد و عنوان کرد: تا زمانی که بی‌بی‌سی می‌بینیم وضعیت به همین شکل است.

این مجری شبکه سلطنت‌طلب کانال یک که در کارنامه زندگی و کاری خود سابقه چندین فقره کلاهبرداری از بینندگان شبکه را یدک می‌کشد به حضور خیل مشتاقان امام رضا (ع) در مشهد مقدس حمله کرد و انتخاب نام مذهبی توسط مردم ایران برای نوزادان خود که از آمار بالایی نیز برخوردار است، به شدت ناراحت شد.

این حمله همایون به زائران حرم رضوی (ع) در حالی است که شاه دیکتاتور ایران یعنی محمدرضا پهلوی به همراه فرح دیبا سفری نمایشی و عوام‌فریبانه به مشهد انجام داده بود.

وی در گذشته نیز با پیش‌کشیدن موضوع تناسخ، چنین رفتارهایی از خود نشان داده بود به طور مثال در یکی از برنامه‌های خود با اشاره به موضوع زندگی پس از مرگ با اشاره به اینکه انسان پس از مرگ نمی‌میرد، گفت: جسم انسان پس از مرگ تغییر شکل می‌دهد و به چیزهایی مانند هویج (!) تبدیل می‌شود.

این ضدانقلاب همچنین در سخنانی عجیب که برگرفته از تفکرات و اعتقادات منحرف او و همفکرانش است، گفت: روح انسان پس از مرگ، از طریق بدنی دیگر به زندگی خود ادامه می‌دهد!!

باید از این ضدانقلاب که به دلیل مسائل مالی و کلاه‌برداری به خارج از کشور فرار کرده، اما برای ایجاد پرستیژ در بین دیگر ضدانقلاب‌ها دلیل فرار خود را مبارزات سیاسی عنوان می‌کند، پرسید، اگر روح انسان‌ها پس از مرگ به بدن انسان دیگری می‌رود، از زمان خلقت انسان که تعداد انسان‌ها و بالطبع روح‌ها کمتر بودند، بقیه روح‌های حدود ۷ میلیارد نفر انسانی که اکنون بر روی زمین زندگی می‌کنند از کجا آمده است؟!

باید دید واکنش ربع پهلوی به این نوچه خود که به اعتقادات میلیون‌ها مسلمان در ایران توهین کرد چه خواهد بود.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

تصویری از محراب مسجد کوفه

جامعه نو: تصویری از محراب مسجد کوفه، محل ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امام علی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *