خانه / ویژه / کارشناس رسانه‌های بیگانه به استخدام رژیم سعودی درآمد

کارشناس رسانه‌های بیگانه به استخدام رژیم سعودی درآمد

جامعه نو :نام «کاملیا انتخابی فرد»  که بدون سابقه خاصی در روزنامه‌نگاری به یکباره و به همکاری با روزنامه‌های همشهری، آفتابگردان و بخصوص روزنامه «زن» پرداخت.

انتخابی‌فرد که در سالهای دهه هفتاد و هشتاد با مدیر دفتر یکی از سران فتنه سال ۸۸ ارتباط نزدیکی داشت، در همان زمان با سرویس‌های جاسوسی غربی نیز در ارتباط بود و برخی اطلاعات محرمانه را به بیرون انتقال می‌داد. او پس از خروج از ایران، علاوه بر همکاری با رسانه‌های اروپایی و آمریکایی، به‌طور کامل در خدمت رسانه‌های عربی بخصوص سعودی قرار گرفت و در سالهای اخیر در کنار افرادی مانند «علیرضا نوری‌زاده» به یکی از حامیان رژیم آل‌سعود تبدیل شده و در هر برنامه‌ای که بتواند به تعریف و تمجید از سران این رژیم مرتجع می‌پردازد.

در روزهای اخیر خبری درباره تاسیس بخش فارسی رسانه انگلیسی ایندیپندنت منتشر شد و معلوم شد که رژیم سعودی با هدف ایجاد رسانه‌ی ضدایرانی جدیدی می‌خواهد با استفاده از برند ایندیپندنت و با محتوایی مستقل از بخش انگلیسی از رسانه بریتانیایی به تبلیغات علیه کشورمان بپردازد.

همچنین در خبرهای رسیده معلوم شده گویا «کاملیا انتخابی‌فر» که در موضوع اخیر قتل مشکوک خاشقچی به حمایت از رژیم سعوی پرداخته بود و حتی از مقامات آمریکایی خواسته بود از سعودی‌ها حمایت کنند، به‌عنوان سردبیر بخش فارسی ایندیپندنت انتخاب شده تا پاداش حمایت‌های خود از رژیم سعودی و تعریف و تمجید از پادشاه و ولیعهد سعودی را بگیرد.

انتخابی‌فر که پیش از این به‌عنوان کارشناس در شبکه‌هایی مانند بی‌بی‌سی و من‌وتو حاضر می‌شد، اکنون با گرفتن این مسئولیت عملا به استخدام رژیم سعودی درآمده و پاداش خوشخدمتی‌های خود را می‌گیرد.

انتهای متن/

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

تصویری از محراب مسجد کوفه

جامعه نو: تصویری از محراب مسجد کوفه، محل ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امام علی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *