خانه / اجتماعی / فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: اجرای ۲۵ عنوان برنامه در هفته بسیج/ اعزام ۱۰ گروه جهادی

فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: اجرای ۲۵ عنوان برنامه در هفته بسیج/ اعزام ۱۰ گروه جهادی

یاسوج- فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۲۵ عنوان برنامه با ۴۵ ریزبرنامه توسط سپاه عشایر استان طی هفته بسیج خبر داد.

به گزارش جامعه نو:جاماسب بهمنیار عصر سه شنبه در نشست با خبرنگاران که با محوریت هفته بسیج برگزار شد، افزود: خدمت رسانی به مردم و مردم محوری رویکرد اجرای برنامه های این هفته است.

بهمنیار با اشاره به برخی از برنامه های هفته بسیج، خاطرنشان کرد: اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی از دیگر هدفگذاری های هفته بسیج است و همچنین اعزام ۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم هدفگذاری شده است.

وی افزود: همچنین افتتاح چندین طرح نیز در هفته بسیج انجام خواهد شد.

بهمنیار طرح گشت بسیج محله محور را از دیگر اقدامات و برنامه ها دانست و گفت: طرح مصون سازی و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی با پوشش چندین منطقه اجرایی می شود.

وی افزود: همچنین همایش کاهش آسیب های اجتماعی در منطقه دشتروم را نیز خواهیم داشت.

فرمانده سپاه عشایر استان با اشاره به اینکه طرح شهید “بهنام محمدی” در مدارس عشایری استان نیز اجرایی می شود، بیان داشت: مسجد، خانه و مدرسه با ارتباط و پیوند مناسب، محور برگزاری این طرح است.

وی ابراز داشت: طرح های مختلف با پوشش محله محوری نیز اجرایی و یادواره های مختلفی نیز در مناطق هدف طی این هفته برگزار می شود.

بهمنیار از اعزام ۴۵ ‌بسیجی در قالب برنامه وحدت اقوام به نمایندگی از عشایر استان به تهران خبر داد و گفت: همچنین دهها برنامه دیگر توسط سپاه عشایر استان طی هفته بسیج محقق خواهد شد.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

جامعه تشنه عدالت؛ از پورشه‌بازی در اصفهان تا پوشه بازی در لواسان/ قوه قضائیه پشتوانه مردمی برای اجرای قوانین پیدا کرد

جامعه نو: کم نبوده‌اند نمونه‌هایی که یک فرد از طبقه‌ای خاص و دارای ادعاهای بسیار، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *