خانه / اقتصادی / ریزش ۴۴۰۰ واحدی شاخص کل بورس

ریزش ۴۴۰۰ واحدی شاخص کل بورس

معاملات تالار شیشه‌ای روز جاری با ریزش شدید شاخص کل بورس که با بیش از ۴۴۰۰ واحد افت همراه بود و عقبگرد این متغیر به کانال ۱۷۱ هزار واحد به پایان رسید.

به گزارش جامعه نو:  جزییات داد و ستدهای بازار سهام بر اساس آمارهای ثبت شده نشان می دهد که همه شاخص های معاملاتی در بازار سهام امروز با کاهش مواجه شدند.

ریزش شاخص ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص های بورس با افت دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۴۴۶۰) واحد سقوط معادل (۲.۵۴) درصد به ۱۷۱ هزار ۲۵۲ واحد، شاخص قیمت «وزنی – ارزشی»  با (۱۲۹۸) واحد ریزش معادل (۲.۵۴) درصد به ۴۹ هزار ۸۷۲ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۱۹۷) واحد کاهش معادل (۰.۷۰) درصد به ۲۷ هزار و ۹۶۷ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۱۳۹) واحد افت، معادل (۰.۷۰) درصد به ۱۹ هزار و ۷۱۳ واحد، شاخص آزاد شناور با (۴۳۷۷) واحد کاهش، معادل (۲.۳۳) درصد به ۱۸۳ هزار و ۱۰۶ واحد، شاخص بازار اول با (۳۳۷۹) واحد افت معادل (۲.۶۰) درصد به ۱۲۶ هزار و ۵۸۰ واحد و شاخص بازار دوم با (۸۴۲۹) واحد ریزش معادل (۲.۴۳) درصد، به ۳۳۹ هزار و ۱۲۷ واحد رسید.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

وظیفه سینما و تلویزیون در خصوص «رونق تولید»/مزدآبادی: تولیدات امروز سینما جوابگوی اهالی سینما نیست/ مدیران سینمایی انگیزه را در وجود هنرمندان می کشند

جامعه نو: جواد مزدآبادی کارگردان سینما و تلویزیون گفت: مسئولان برای رونق بیشتر تولید، به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *