خانه / آموزش و پژوهش / مسئول آموزش کمیته امداد: فعالیت‌های آموزشی کمیته امداد گسترش می‌یابد

مسئول آموزش کمیته امداد: فعالیت‌های آموزشی کمیته امداد گسترش می‌یابد

بوشهر – مسئول آموزش کمیته امداد گفت: فعالیت‌های آموزشی کمیته امداد گسترش می‌یابد.

به گزارش جامعه نو، ذبیح الله عابدینی صبح دوشنبه در نشست آموزشی مدیران کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: سرمایه‌های انسانی از مهم‌ترین عوامل تولید در یک سازمان به شمار می‌رود که به عنوان یک متغیر ثابت نقش اساسی در پیشرفت و یا پسرفت سازمانی ایفا می کند.

وی با اشاره به نقش انگیزه در تکامل سازمانی نیروی انسانی عنوان کرد:  از آنجا که رابطه های وسیعی بین کارکنان با ارباب رجوع در مجموعه کمیته امداد تعریف شده نگاه ما در حوزه آموزش تقویت یک تعامل چندجانبه بین همکاران و ارباب رجوع از مددجویان تا خیرین است.

مسئول آموزش کمیته امداد تصریح کرد: با توجه به این که در کمیته امداد شغل مناسب بر اساس دانش، مهارت، تجربه، علاقه و خصوصیات و توان فردی تعریف شده به دنبال این هستیم که در قالب یک برنامه تقویمی و با آموزش های گسترده بر بروزرسانی دانش و مهارت های کارکنان تاثیرگذار باشیم.

عابدینی ادامه داد: مهم‌ترین رکن موفقیت کارکنان انتخاب صحیح و به جای آموزش ها است که بر اساس پایش میدانی سعی کرده ایم متناسب با نیازهای سازمانی این آموزش ها را تعیین و در قالب یک برنامه تقویمی به اجرا درآوریم.

وی یادآور شد: در قالب این آموزش ها به دنبال ایجاد نشاط کاری و انگیزه های مناسب در پرسنل برای خدمت به محرومین هستیم که در این راستا و در کنار انجام آموزش های تخصصی به مسائل بصیرتی نیز با استفاده از توان متخصصین این حوزه توجه می کنیم.

مسئول آموزش کمیته امداد عنوان کرد: از انجا که بازخورد این دوره‌ها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است سعی می کنیم که پس از اجرای هر دوره آموزشی با استفاده از فرم های تبیین شده ارزیابی از محتوا ، اساتید و تاثیرگذاربودن این دوره ها انجام شود.

وی برگزاری دوره‌های آموزشی را بر اساس رویکرد جدید کمیته امداد و بر اساس احصای نیازهای واقعی کمیته امداد برشمرد و گفت: شناسایی مشاغل کلیدی، تعیین وظایف و شایستگی، تعیین نیازهای واقعی از طریق ایجاد کانون ارزیابی و توسعه، ارتقای سطح دانش از طریق روش‌های اثرگذار و اثربخشی از مبناهای دوره‌های آموزشی در کمیته امداد است.

عابدینی با بیان اینکه دوره های آموزشی امسال بر اساس برنامه تحولی حوزه ها، با هدف حل مشکلات پیش رو احصا شده است، گفت: ۸۸ عنوان دوره آموزشی با حدود۷۹۲ ساعت دوره آموزشی در سال جاری برگزار می شود.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

عاقبت هنجارشکنی در ماه مبارک رمضان؛ جنجال تک‌خوانی یک زن در ابیانه/ نگار معظم احضار شد

جامعه نو: نگار معظم که ویدئوی تک‌خوانی او در روستای ابیانه به‌طور گسترده در رسانه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *