خانه / اجتماعی / گزارش بازدید از محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان در کمیسیون آموزش بررسی می‌شود

گزارش بازدید از محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان در کمیسیون آموزش بررسی می‌شود

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی گزارش هیات اعزامی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات در جلسه روز یکشنبه کمیسیون آموزش خبر داد.

میرحمایت میرزاده در گفت‌وگو با جامعه نو در خصوص آخرین وضعیت بررسی‌های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات، گفت: از روز گذشته هیاتی از کمیسیون آموزش برای بررسی محل حادثه و بازدید و عیادت دانشجویان زخمی اعزام شدند. این هیات امروز نیز در حال‌ بررسی ابعاد موضوع در محل حادثه است.

وی افزود: قرار است روز یکشنبه‌ گزارش هیات اعزامی در کمیسیون آموزش با حضور مسئولان مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، امروز صبح نیز محمدرضا عارف، فاطمه سعیدی و محسن علیجانی به بیمارستان امام خمینی (ره) رفته و جویای حال مصدومان شدند.

روز گذشته نیز حبیب الله دهمرده، رییس کمیته‌ آموزش عالی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت بررسی‌های کمیته‌ اعزامی کمیسیون آموزش به محل حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات، گفته بود: ما در حال‌ بررسی ابعاد موضوع هستیم. با نزدیکان و همراهان مصدومان صحبت کرده‌ایم و برای بررسی به محل حادثه هم خواهیم رفت. جزئیات بیشتر را در روزهای آینده متعاقبا گزارش خواهیم داد.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

جامعه تشنه عدالت؛ از پورشه‌بازی در اصفهان تا پوشه بازی در لواسان/ قوه قضائیه پشتوانه مردمی برای اجرای قوانین پیدا کرد

جامعه نو: کم نبوده‌اند نمونه‌هایی که یک فرد از طبقه‌ای خاص و دارای ادعاهای بسیار، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *