خانه / اجتماعی / ۹ دی ۸۸ روز تبلور اقتدار و حقانیت جمهوری اسلامی ایران بود

۹ دی ۸۸ روز تبلور اقتدار و حقانیت جمهوری اسلامی ایران بود

نهاوند-نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹ دی سال ۸۸ روز تبلور اقتدار و حقانیت جمهوری اسلامی ایران بود.

حسن بهرام نیا در گفتگو با جامعه نو با مهم خواندن نقش اصحاب رسانه در انعکاس و ثبت لحظات مهم کشور، گفت: حماسه ۹ دی سال ۸۸ پاسخ محکم مردم ایران اسلامی به دشمنان بود.

وی با اشاره به در پیش بودن سالروز حماسه ۹ دی گفت: ۹ دی روزی بزرگ است که در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۹ دی نماد مقاومت، صبوری، ایمان و ولایت مداری مردم است، تاکید کرد: در سوره مبارکه مائده در تعبیر روز قیامت آمده که این روز؛ روز ناامیدی کافران و متکبران است.

وی با بیان اینکه در ۹ دی بسیاری از دل های بیدار به خروش آمد و در حمایت از دین و ولایت و انقلاب برخواستند تا حقانیت این نظام را ثابت کنند با تشکر از همه مردم ولایت مدار ایران اسلامی در تکمیل پازل وحدت مردم در حماسه ۹ دی، افزود: امروز همه ما باید با توجه به شرایط موجود هوشیار باشیم و به دفاع از انقلاب اسلامی بپردازیم.

وی افزود: ۹ دی روز تبلور اقتدار و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امسال نیز مردم قدرشناس و ولایتمدار ایران اسلامی پرشور تر از پیش در برنامه بزرگداشت این روز شرکت خواهند کرد.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

آیت‌الله کعبی: عراقی‌ها می‌گویند در آتش فراموشمان نکردید، در آب فراموشتان نمی‌کنیم/ ضد انقلاب و کوروش‌پرستان عزا گرفته‌اند

جامعه نو: نماینده مردم خوزستان با تشریح وضعیت فعلی مردم سیل‌زده در خوزستان گفت: چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *