خانه / فرهنگی / حوزه فرهنگ و هنر بهترین عرصه برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی

حوزه فرهنگ و هنر بهترین عرصه برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی

اراک- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: حوزه فرهنگ و هنر بهترین عرصه برای تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی و ایجاد اتحاد و انسجام در جامعه است.

به گزارش جامعه نو ، محسن شریفی اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان هم افزایی و هم اندیشی در جامعه اسلامی به عنوان مشتی محکم و پاسخی قاطع به بیگانگان، ضروری است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه باید برنامه های دهه فجر به صورت مردمی برگزار شود، افزود: انشقاق بین مردم نقطه ضعف کشورهای توسعه نیافته و اهرم فشار مستکبران محسوب می شود.

وی ادامه داد: آنچه بیگانگان را ناامید می کند مشارکت مردم است. بسیاری از دشمنان تصور نمی کردند انقلاب اسلامی به ۴۰سالگی پا بگذارد زیرا دشمنان تمام تلاش خود را برای از بین بردن انقلاب به کار بسته بودند، ولی به یاری خدا و پشتوانه مردم علیرغم همه بمباران های رسانه ای و… دشمن کاری از پیش نبرد.

شریفی با بیان اینکه در ۴۰سالگی انقلاب باید دستاوردهای این شجره طیبه برای مردم بازگو شود، گفت: فرهنگ و هنر بهترین عرصه برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب امنیت است در حالی که در اطراف کشور اسلامی ایران، کشورها در ناامنی قرار دارند و این امنیت را مدیون ایثارگرانی هستیم که برای حفظ آرامش میهن اسلامی، جان خود را تقدیم کردند.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

میدان‌داری خلافکاران! شلیک «معمولی» یک گلوله در تئاتر شهر

جامعه نو: تیراندازی در محوطه مجموعه تئاتر شهر شاید در ابتدا خبری غیرمنتظره به‌نظر برسد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *