خانه / اجتماعی / از ۲۱ تا ۲۸ دی‌ماه؛ نمایشگاه کتاب کودک در قم برپا می‌شود

از ۲۱ تا ۲۸ دی‌ماه؛ نمایشگاه کتاب کودک در قم برپا می‌شود

قم – رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم گفت: نمایشگاه کتاب کودک در قم با حضور آیت الله سعیدی در ۲۰ دی‌ماه افتتاح و از ۲۱ تا ۲۸ دی در تالار مرکزی میزبان علاقمندان است.

به گزارش جامعه نو ، حمید خرمی ظهر دوشنبه در نشست خبری که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد، از برپایی دومین نمایشگاه کتاب کودک در قم خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه به همت اتحادیه و تعاونی ناشران قم و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برپا می‌شود.

وی با اشاره به رویکردهای اصلی این اتحادیه در برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان تصریح کرد: زمانی که نمایشگاه‌های تخصصی برگزار می‌شود، مخاطبان و بازدیدکنندگان نیز تخصصی شده و بهتر می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند و برگزاری نمایشگاه کتاب کودک نیز یکی از این برنامه‌ها است.

رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان قم برنامه‌هایی که در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شده است را برگزاری نشست‌های نقد و بررسی کتاب‌های کودک، نشست‌های قصه‌گویی و قصه‌خوانی و دیدار کودکان با نویسندگان حوزه کودک عنوان کرد.

وی به مکان و زمان برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: دومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان قم از ۲۱ تا ۲۸ دی‌ماه در تالار مرکزی قم برپا می‌شود.

خرمی به زمان افتتاح این نمایشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه پنج‌شنبه ۲۰ دی‌ماه ساعت ۱۵ با حضور آیت الله سعیدی افتتاح خواهد شد.

وی به زمان بازدید از این نمایشگاه اشاره و بیان کرد: این نمایشگاه در تاریخ‌های ذکر شده از ساعت ۹ تا ۱۳ و از ۱۵ تا ۱۸ پذیرای علاقمندان است.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

واکنش کاربران به مرگ قربانی تصادف پورشه در اصفهان!+ تصاویر

جامعه نو: بامداد روز جمعه، تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *