خانه / اجتماعی / استمرار مسیر شهدا مهمترین وظیفه مسئولان است

استمرار مسیر شهدا مهمترین وظیفه مسئولان است

گرمسار – امام جمعه گرمسار بابیان اینکه تبلیغ و اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی ضروری است، گفت: استمرار مسیر شهدا مهمترین وظیفه مسئولان است.

به گزارش جامعه نو ، حجت‌الاسلام سید علیرضا آرامی ظهر شنبه در جلسه شورای اداری گرمسار به میزبانی فرمانداری این شهر ضمن بیان اینکه تبلیغ و اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی ضروری است، ابراز داشت: پیروزی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی منجر به شکوفایی انقلاب شد.

وی اضافه کرد: حکومت ولایی بعد از یک هزار و چهارصد سال در ایران تشکیل شد و این انقلاب و حکومت جمهوری اسلامی ایران به حکومت حضرت مهدی موعود (عج) متصل خواهد شد.

امام جمعه گرمسار بابیان اینکه امروز می‌بایست در مسیر شهدا و با تمام توان به این نظام مقدس اسلامی خدمت کنیم، ابراز داشت: وظیفه مسئولان و خدمتگزاران جامعه تلاش برای استمرار مسیر شهدا در کشور است.

آرامی پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی ایران را یک معجزه اسلامی برشمرد و تصریح کرد: جنگ تحمیلی زمانی رخ داد که انقلاب اسلامی ایران به مثابه یک کودک نو پا بود که باهمت مردم و حضور آن‌ها در صحنه توانستیم به پیروزی‌های ارزشمندی دست پیدا کنیم

وی در ادامه بابیان اینکه نسل جدید تحت تأثیر شبکه‌های اجتماعی قرار دارند، اضافه کرد: صداوسیما نقش موثری در بزرگ جلوه کردن سلبریتی‌ها دارد و نسل جدید از این افراد الگوبرداری می‌کند لذا می‌بایست در این رویه چاره‌اندیشی صورت گیرد.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

از ترویج عشق‌های مثلثی و همجنس‌بازی در تئاتر تا سرو نشئه‌جات در سفارتخانه‌های اروپایی پایتخت/ سلبریتی‌هایی که شاه‌مهره بیگانگان در کشور شده‌اند

جامعه نو: اخیرا اخباری مبنی بر حضور جمعی از هنرمندان در مهمانی‌های سفارتخانه‌های اروپایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *