خانه / ویژه / استقلال «مسیح علینژاد» زیرسوال نرفت؟!

استقلال «مسیح علینژاد» زیرسوال نرفت؟!

 «مسیح علی نژاد» فمینیست فراری و مدیر کمپین ضداسلامی «چهارشنبه‌های سفید» که بنا بر اسناد منتشر شده با دریافت پول از مقامات آمریکایی به فعالیت برای ترویج بی‌حجابی در ایران می‌پردازد، چند روز پیش در ملاقات با «مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا و رئیس پیشین سازمان سیا، خواهان بیشتر شدن فشار و تحریم‌های ضدایرانی شد.

علینژاد در دیدار با پمپئو در حالی خواهان تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد که اکنون در شرایط تحریمی، سپاه یکی از ارکان اصلی خدمت‌رسانی به مردم و کاهش فشار تحریم‌ها است.

«مسیح علی‌نژاد» که سال گذشته اسناد دریافت ۲۳۱ هزار دلار توسط او از مقامات آمریکایی رسانه‌ای شد، خواستار دخالت آمریکا در امور داخلی ایران شد و از آمریکایی‌ها خواست تا در راه مبارزه با حکومت ایران به اپوزیسیون کمک کنند.

علینژاد پس از این دیدار مدعی شد به این دلیل دعوت وزیر امور خارجه آمریکا را پذیرفته تا له ادعای خود نقطه نظرات بخشی از مردم ایران که با آنها در تماس است را به وزیر امور خارجه آمریکا منتقل بکند. این در حالی است که چند ماه پیش نیز علینژاد به نشستی با حضور عناصر اپوزیسیون و مقامات آمریکا بخصوص وزیرامور خارجه این کشور دعوت شده بود، اما در آن شرکت نکرد و در پاسخ به دلیل عدم شرکت خود در آن نشستِ ضدایرانی، اظهار داشت که نمی‌خواهد با شرکت خود در نشستی با حضور مقامات آمریکایی به مقامات و رسانه‌های ایرانی بهانه دهد و استقلال و فعالیت‌های مستقل(!) خود را زیرسوال ببرد.

با وجود آن سخنان، معلوم نیست چه اتفاقی افتاده که علینژاد حاضر شده تن به دیدار به پمپئو بدهد و از ادعای مستقل بودن خود بگذرد. شاید مقامات آمریکایی برای ادامه حمایتِ دلاری از او مبالغ هنگفت‌تری را پیشنهاد داده باشند!

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

مجلس، پیگیر پارتی مختلط در سفارت انگلیس

جامعه نو: رئیس مجلس به کمیسیون امنیت ملی مأموریت داد برگزاری پارتی مختلط در سفارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *