خانه / ویژه / اعتراف اپوزیسیون به قدرت نظام جمهوری‌اسلامی

اعتراف اپوزیسیون به قدرت نظام جمهوری‌اسلامی

 «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون بدنام است که خیانت‌های مکرر او به ملت ایران از جمله حمایت از تحریم‌های ضدایرانی تازگی ندراد و بارها درباره وی نوشته‌ایم.

وی که به خدماتش به مقامات آمریکایی افتخار می‌کند، چند روز پیش در سخنانی علیه شبکه بی‌بی‌سی‌فارسی، مدعی شد که این شبکه از حکومت ایران حمایت می‌کند، اما دولت آمریکا طرفدار ملت ایران است!

فخرآور در ادامه با انتقاد از عملکرد بسیاری از اپوزیسیون ملت ایران، گفت: “آنها امروز الاف هستند و بسیاری از آنها ارتباطی با مردم ندارند …”

این ضدانقلابِ فراری در ادامه ناخواسته با قدرت نظام جمهوری‌اسلامی اعتراف کرد و گفت: “در طول چهل سال اخیر ضربه‌هایی که به جمهوری‌اسلامی وارد شده اگر هر یک به یک ابرقدرت وارد می‌شد تاکنون زمین‌زده شده بود …”

فخرآور با اذعان به شکست گروه‌های اپوزیسیون، بسیاری از گروه‌های مدعی مقابله با حکومت ایران را گروه‌هایی متشکل از یکی دو نفر دانست که فقط نامی از آنها باقی مانده است. وی گروهک موسوم به «شورای ملی ایران» که چند سال پیش توسط «ربع پهلوی» تاسیس شده بود را گروهی ورشکسته نامید که عملا منحل شده، اما برخی از اعضای آن با حضور در تلویزیون‌های فارسی‌زبان بیگانه دنبال کاسبی هستند و می‌خواهند خودشان را نشان دهند.

وی در پایان با اشاره برنامه‌ریزی برخی گروه‌های اپوزیسیون برای حضور در حاشیه نشست آتی در ورشو، با لحنی تمسخرآور به طرفداران «ربع پهلوی» و گروهک تروریستی منافقین گفت که این نشست جلسه‌ای با حضور سران کشورها است و توقع نداشته باشند که به سرکردگان گروه‌های اپوزیسیون در این نشست وقت سخنرانی داده شود یا سران آنها را به‌عنوان نماینده مردم ایران بشناسند!

همان‌طور که می‌بینید، آنقدر وضع اپوزیسیون خارج‌نشین خراب است که علیه یکدیگر سخن گفته و حتی همدیگر را مسخره می‌کنند.

در حالی عناصر اپوزیسیون مکررا از ناتوانی خود در مقابله با نظام جمهوری اسلامی سخن می‌گویند که در طول این چهل سال از حمایت کشورهای غربی بخصوص رژیم آمریکا برخوردار بودند.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

برخورد قاطع؛ نگاه کاربران خبرآنلاین به حادثه تروریستی خاش

اقدام تروریستی اخیر گروه جیش الظلم در جاده زاهدان- خاش که منجر به شهادت ۲۷ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *