خانه / فرقه های ضاله / مصادره نوروز توسط بهائیت ❗️

مصادره نوروز توسط بهائیت ❗️

اگر عبارت نوروز را به انگلیسی: «Naw Ruz» در اینترنت جستجو کنید، متوجه خواهید شد که تشکیلات بهائیت از آنجا که تاریخ و پیشینه‌ای ندارد، برای معرفی تشکیلات خود به جهانیان، جشن نوروز باستانی ایران زمین را به نام خود مصادره کرده است.
به عبارتی هر محقق و انگلیسی زبانی که بخواهد پیرامون نوروز اطلاع یابد، به صورت خودکار، آن را جشنی بهائی خواهد پنداشت و به جای آشنایی با فرهنگ و رسوم کشورمان، به بهائیت تبلیغ خواهد شد. در واقع این اقدام تشکیلات بهائیت، به مثابه دزدی فرهنگی و مصادره‌ی تاریخی (نظیر تغییر نام خلیج فارس به خلیج عربی و دزدی از آثار باستانی و هویتی) کشورمان می‌باشد. از نکات قابل توجه، همکاری سایت گوگل و بی‌بی‌سی در این دزدی فرهنگی با بهائیت است.
این‌ها همه بر خلاف ادعای پوچ صداقت و امانت بهائیت در خدمت به میهن‌شان است: «بهاییان در هر نقط که سکونت گزینند، تابع قوانین آن مملکت بوده‌اند؛ و تا به حال به درستی و امانت و صداقت مشهورند».[۱] آری؛ فرقه‌های ساخت اجانب هر آن‌چه از فرهنگ ایرانی اسلامی کشورمان را بتوانند منکر شده و زیرآب آن را می‌زنند و هرآنچه که این قابلیت را نداشته باشد، دزدیده و به نام خود جا می‌زنند.

پی‌نوشت:
[۱]. به نقل یکی از سایت‌های وابسته به تشکیلات بهائیت.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

هشدار وزیر اطلاعات به مبلغان ضددین در فضای مجازی

جامعه نو: سید‌محمود علوی، وزیر اطلاعات در همایش مبلغان ماه مبارک رمضان در قم، با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *