خانه / فرهنگی / «نون.خ۲» به کردستان می‌رود

«نون.خ۲» به کردستان می‌رود

جامعه نو: تهیه‌کننده سریال نوروزی شبکه یک سیما، گفت: بخش مهم فصل دوم «نون.خ» در مناطق کردنشین جلوی دوربین می‌رود و بازیگران جدید بومی هم اضافه می‌شوند.

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون.خ» درباره این نظرسنجی‌ها، گفت: این نظرسنجی‌هایی که در فضای مجازی اعلام می‌شود علمی و دقیق نیست متأسفانه این آمارها قابل جا به جایی است. آنچه که از نظرمن سندیت دارد نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیماست که بسیار دقیق، علمی و معتبر است. در این نظرسنجی سریال «نون.خ» رتبه اول را کسب کرده است. به نظرم می‌آید نوروز امسال تلویزیون پروپیمانی را مخاطب تماشا کرد به نظرم می‌آید این ماجرای نظرسنجی‌های ضدونقیض سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون نکته‌ای است که برخی در فضای مجازی می‌کوشند در افکار عمومی و افکار برخی از مدیران صداوسیما تأثیر بگذارند.

وی در خصوص فصل دوم سریال تلویزیونی «نون.خ» تصریح کرد: توافقات درباره ساخت سری دوم «نون.خ» انجام شده و قرار است به زودی کار را شروع کنیم. تلاش‌مان بر این است اواسط تابستان کار کلید بخورد. حتماً بخش عمده‌ و مهمی از «نون.خ۲» در مناطق کردنشین جلوی دوربین می‌رود. درباره جزئیات دیگر فصل دوم هم زمانی باید صحبت کنیم که فیلمنامه دربیاید و الان در حال نگارش است. شاید قصه به شهرهای دیگر هم سوق پیدا کند یا به تهران هم بیاییم.

فرجی با اشاره به اضافه کردن بازیگران بومی جدید و توجه به جاذبه‌های مناطق کردنشین، افزود:  من فکر می‌کنم تعدادی از بازیگران اضافه و بخشی هم ممکن است حضور نداشته باشند. حتماً تعدادی بازیگران بومی به فصل دوم سریال اضافه می‌شوند. در بخش توجه به جاذبه‌های منطقه کردنشین، برجسته‌تر و پررنگ‌تر وارد می‌شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بخش دوم مشارکتی انجام خواهد شد، گفت: پیشنهادی از اقلیم داشتیم که فصل دوم را مشارکتی انجام دهیم هنوز اتفاقی نیفتاده است و کماکان به صورت تمام و کمال با تلویزیون و شبکه یک کار جلو می‌رود.

گفتنی است، سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی در ایام نوروز هر شب از شبکه یک سیما پخش می‌شد. در این سریال سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، سیروس میمنت، نعیمه نظام‌دوست و … به ایفای نقش پرداختند.

منبع: ایسنا

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

میدان‌داری خلافکاران! شلیک «معمولی» یک گلوله در تئاتر شهر

جامعه نو: تیراندازی در محوطه مجموعه تئاتر شهر شاید در ابتدا خبری غیرمنتظره به‌نظر برسد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *