خانه / آموزش و پژوهش / حامیان فتنه ۸۸ نباید به‌عنوان استاد دانشگاه انتخاب شوند

حامیان فتنه ۸۸ نباید به‌عنوان استاد دانشگاه انتخاب شوند

جامعه نو: دبیر انجمن اسلامی دانشگاه شهید بهشتی گفت: افرادی که در فتنه ۸۸ نقش داشته‌اند، نباید به‌عنوان استاد دانشگاه و مدیر در دستگاه‌های دولتی انتخاب شوند.

وحید عبدالله‌زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در مورد انتصاب برخی افراد مسئله‌دار در فتنه ۸۸ به‌عنوان مدیر اظهار کرد: اتفاق بدی است که هنوز برخی مسئولان کشوری اغتشاشات سال ۸۸ را فتنه نمی‌دانند و این قضایا را صرفاً اعتراض خیابانی قلمداد می‌کنند.

وی افزود: برای برخی مسئولان مهم نیست که شخص مورد نظرشان در فتنه ۸۸ نقش داشته است یا خیر. بنابراین افرادی به‌عنوان مدیران میانی انتخاب می‌شوند که به انقلاب پای‌بند نیستند و گذشته خوبی ندارند.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه شهید بهشتی بیان کرد: افرادی که در فتنه ۸۸ نقش داشته‌اند، نباید به‌عنوان استاد دانشگاه و مدیر میانی در دستگاه‌های دولتی انتخاب شوند.

عبدالله‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: در دانشگاه شهید بهشتی، اساتیدی وجود دارند که به‌عنوان عضو هیئت‌ علمی دانشگاه انتخاب شده‌اند، اما اعتقادی به مبانی و ارزش‌های انقلاب اسلامی ندارند.

گفتنی است؛ انتصاب شخصی از حامیان سران فتنه به سرپرستی برج میلاد، واکنش انقلابیون را به همراه داشته است. وی از بازداشت‌شدگان فتنه ۸۸ است.

همچنین شنیده شده که قرار است شخصی به‌عنوان عضو هیئت‌علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منصوب شود و پشت این انتصاب، طیفی از اساتید وابسته به جریان مشارکت و مدعی اصلاح‌طلب هستند.

منبع: آنا

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

آموزش و پرورش هزینه نیست، سرمایه است

جامعه نو: چند نكته در رابطه با استعفای آقای بطحایی از وزارت آموزش و پرورش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *