خانه / اسلایدر / به نام امام(ره) به كام دشمنان امام!

به نام امام(ره) به كام دشمنان امام!

جامعه نو: تارنماي جماران وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار امام خميني(ره) كه قرار است پايگاهي براي ترويج و انتشار افكار و آراء امام راحل باشد به حمايت از تشكيلات فردي ضد انقلاب و هتاك به ساحت امام راحل(ره) پرداخت.

پس از آن كه انتقادها به فعاليت هاي مشكوك جمعيت شارمين ميمندي نژاد در مناطق سيل زده بالا گرفت و اقدامات اين تشكيلات در ترويج خرافات، سياه نمايي عليه انقلاب، هتك حرمت شهدا و امام(ره)، تحريف تاريخ اسلام، بدعت گذاري در مناسك ديني و نشر افكار التقاطي كه با الگوگيري از جريان استعماري ميسيونري انجام مي شود، مورد اعتراض شديد مردم قرار گرفت. تارنماي جماران بدون توجه به سوابق سوء اين جريان ضمن انتشار بيانيه جمعيت شارمين به حمايت از اين تشكيلات پرداخت.

تارنماي وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار امام خميني(ره) در حالي به دفاع از تشكيلات شارمين ميمندي نژاد پرداخته كه اين فرد نه تنها انقلاب اسلامي ايران را «جرياني بيرون زده از عقده و كج فهمي و خرافه كه فقط خون مي خواهد» توصيف مي كند بلكه همسو با مقاله موهن «استعمار سياه و سرخ» كه در ۱۹ دي ۱۳۵۶ به امضاي احمد رشيدي مطلق در روزنامه اطلاعات منتشر شد؛ رهبر كبير انقلاب را «هندي زاده» خطاب و به ساحت آن پير سفر كرده توهين مي كند. البته اين تنها يكي از توهين هاي خانواده شارمين ميمندي نژاد به مظاهر ديني و مذهبي است. پيش از انقلاب پدرش علماي مبارز و استعمارستيزي نظير امام خميني(ره) را عامل انگلستان معرفي مي كرد، امام زمان را انكار كرده، واقعه غدير را زير سوال مي برد و دعاي ندبه را نيز مهملات مي خواند. حتي امروز نيز برادرش با توهين به قرآن مجيد مدعي الهامات و مكاشفات مي شود. همچنانكه شخص شارمين نيز خود را جلوه اي از مولا علي(ع) در عصر حاضر مي داند و مدعي حلول روح آن حضرت در كالبدش مي شود و نام تشكيلات خود را نيز بر همين اساس انتخاب كرده است. الفاظ ركيك و هتاكانه شارمين در بيان تاريخ اسلام و مظاهر و مناسك مذهبي آنقدر زننده است كه قلم از بيان آن شرم دارد.

اين تشكيلات با حمايت ويژه رسانه هاي بيگانه و ارتباط با برخي مجامع جهاني نفوذ خود را افزايش داده و متاسفانه در داخل كشور نيز ارائه خدمات رايگان نهادهاي دولتي و عمومي مثل سازمان صدا و سيما؛ شوراي شهر، شهرداري تهران؛ وزارت علوم و فناوري و… به اين تشكيلات موجبات گسترش دامنه فعاليت هاي آن را در اقصي نقاط كشور فراهم كرده است. در اين ميان نهادهاي نظارتي با چشم بستن بر همه تخلفات و انحرافات اين تشكيلات، منفعلانه به تماشا نشسته اند كه چگونه دانشجويان و جوانان كشور در دام شارمين ميمندي نژاد افتاده و اسير خرافات و افكار ضاله او شده و در قالب گروه هاي امدادي چون سربازان بي جيره و مواجب به نشر اين خرافات در طبقات مستضعف مشغولند و به يارگيري از ميان آنان مي پردازند.

منبع: کیهان

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

از ترویج عشق‌های مثلثی و همجنس‌بازی در تئاتر تا سرو نشئه‌جات در سفارتخانه‌های اروپایی پایتخت/ سلبریتی‌هایی که شاه‌مهره بیگانگان در کشور شده‌اند

جامعه نو: اخیرا اخباری مبنی بر حضور جمعی از هنرمندان در مهمانی‌های سفارتخانه‌های اروپایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *