خانه / آموزش و پژوهش / کلانتری در گفتگو با آنا: اردوهای معرفت‌افزایی و آموزشی برای دانشجویان برنامه‌ریزی می‌شود

کلانتری در گفتگو با آنا: اردوهای معرفت‌افزایی و آموزشی برای دانشجویان برنامه‌ریزی می‌شود

جامعه نو: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری اردوهای آموزشی، معرفتی، دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی جهت توانمندی دانشجویان خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با اشاره به برگزاری اردوهای فرهنگی، تربیتی و تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه موضوعات فرهنگی و تربیتی از اهم برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی به‌شمار می‌رود، معاونت فرهنگی و دانشجویی اهتمام ویژه‌ای در برگزاری اردوهای دانشجویی دارد.

وی افزود: به‌همین منظور اردوهای متمرکز آموزشی به مدت یک هفته تا ۲۰ روز با حضور دانشجویانی از تمامی واحدهای دانشگاهی کشور تدارک دیده می‌شود تا دانشجویان آموزش‌های لازم را به‌صورت محتوایی بگذرانند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: در سال جاری نیز طبق روال سال ۹۷، برنامه‌های اردویی بسیاری در زمینه‌های آموزشی، معرفتی، دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی برگزار  خواهد شد. از جمله مهم‌ترین اردوها، اردوی تفصیلی ولایت بوده که به مدت ۴۵ روز برگزار می‌شود و جمع عظیمی از دانشجویان در این طرح حضور خواهند داشت.

کلانتری درباره عناوین سایر اردوهای برنامه‌ریزی‌شده نیز اظهار کرد: اردوی آموزشی حیات طیبه، اردوی آموزشی فعالان فرهنگی با حضور هزار نفر از دانشجویان در نجف‌آباد و اردوی آموزشی و توانمندسازی مسئولان نشریات دانشجویی در طول سال برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اردوهای طرح‌ریزی شده با میزبانی واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی و با برنامه‌ریزی و تولید محتوای سازمان مرکزی و اداره کل فرهنگی دانشگاه برگزار می‌شود.

منبع: آنا

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

آموزش و پرورش هزینه نیست، سرمایه است

جامعه نو: چند نكته در رابطه با استعفای آقای بطحایی از وزارت آموزش و پرورش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *