خانه / آموزش و پژوهش / «من‌وتو» فیلم دیماه ۹۶ را به جای اردیبهشت ۹۸ منتشر کرد!!

«من‌وتو» فیلم دیماه ۹۶ را به جای اردیبهشت ۹۸ منتشر کرد!!

جامعه نو: من‌ و تو و تعدادی از رسانه‌های ضدانقلاب تصاویر و فیلم‌های اغتشاشات سال۹۶ را به‌جای تجمع روز گذشته منتشر کردند.

از شایعه تا واقعیت: پس از تجمع روز گذشته عده‌ای از دانشجویان هنجارشکن در دفاع از بی‌حجابی، رسانه‌های ضدانقلاب و شبکه‌های ماهواره‌ای اقدام به بزرگنمایی و فریب مخاطبان خود کردند.

این رسانه‌ها در همین راستا، به شیوه قدیمی خود روی‌ آوردند و تصاویر و فیلم‌های آرشیوی را منتشر کردند. از جمله این رسانه‌ها من‌وتو بود که فیلم‌های منتشر شده در اغتشاشات سال ۹۶ را به عنوان تجمع هنجارشکنانه اردیبهشت سال ۹۸ منتشر کرد.

 

فیلم بالا، فیلمی است که از داخل دانشگاه گرفته شده و من‌وتو تحت عنوان فیلم تجمعات ۲۳ اردیبهشت منتشر کرده اما در واقعیت فیلم در  سال ۹۶ گرفته شده، گذشته از کاپشنی که تن یکی از افراد حاضر در تصویر است و نشان می‌دهد که کسی در هوای آفتابی ۲۳ اردیبهشت لباس گرم برتن نمی‌کند، تصویر این فرد در اواخر سال ۲۰۱۷ یعنی همان دی ماه ۹۶ در اینستاگرام یکی از عکاسان خبری نیز منتشر شده است.

 

همچنین من‌وتو فیلم دیگری را به عنوان  تجمعات روز ۲۳ اردیبهشت ماه منتشر کرد تا اوضاع پایتخت را ناآرام نشان دهد.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

از ترویج عشق‌های مثلثی و همجنس‌بازی در تئاتر تا سرو نشئه‌جات در سفارتخانه‌های اروپایی پایتخت/ سلبریتی‌هایی که شاه‌مهره بیگانگان در کشور شده‌اند

جامعه نو: اخیرا اخباری مبنی بر حضور جمعی از هنرمندان در مهمانی‌های سفارتخانه‌های اروپایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *