خانه / فرقه های ضاله / مدیر مدرسۀ علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: شهادت امام جمعه کازرون نتیجه عدم برخورد با جولان فرقه های ضالّه است

مدیر مدرسۀ علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: شهادت امام جمعه کازرون نتیجه عدم برخورد با جولان فرقه های ضالّه است

جامعه نو: مدیر مدرسۀ علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به اینکه عدم برخورد با جولان گمراهان در جامعه نتیجه اش شهادت افراد بی گناه است، گفت: شهادت امام جمعه کازرون نتیجه عدم برخورد با جولان فرقه های ضالّه است.

حجت الاسلام علیرضا عطائی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در کرمانشاه، با تسلیت شهادت امام جمعه کازرون، گفت: ترور سریالی روحانیت ناشی از نااُمیدی دشمن از بی ثمر بودن دسیسه هایش برای جدایی مردم از هادیان جامعه است.

مدیر مدرسۀ علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با بیان اینکه دشمنان انقلاب وقتی تحمل تضارب آراء و تفکرات اسلامی را نداشتند خط ترور شخصیت های دینی و اثر گذار را در دستور کار قرار دادند، ابراز داشت: شکست دشمن از جنگ نظامی زمینۀ برگشت به فاز ترور فیزیکی نخبگان معنوی و اثرگذار در تربیت جامعه اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی مجدد خط ترور روحانیت در چهلمین سال انقلاب، ناشی از استحکام پایه های نظام اسلامی است که دشمنان تحمل آنرا ندارند، ادامه داد: روحانیت در خط امامین انقلاب همیشه با ساده زیستی، مدافع حقوق محرومین بوده است.

حجت الاسلام عطائی با بیان اینکه قیام مردمی حضرت امام(ره) اُبهت پوشالی ابرقدرتهای شرق و غرب را در دنیا فرو ریخت، گفت: بیداری ملت ها که نشأت گرفته از انقلاب اسلامی است و مانع سلطۀ استکبار جهانی بر دنیا، خصوصا ملل محروم و مسلمان می باشد، علت ترویج فرقه های ضالّه در کشورهای اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه قاتل امام جمعه شهید اخیراً سوار بر اسب در سطح شهر کازرون با لباس مخصوص! به راحتی در تردد بوده و مسئولین ذیربط اقدامی نکردند؟!، افزود: قاتل طلبه همدانی هم مثل همین فرد، با قرار دادن فیلم و عکس در فضای رها شده مجازی جولان می داد و کسی به او تذکر نمی داد.

مدیر مدرسۀ علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به اینکه عدم برخورد قضایی با جولان گمراهان در جامعه نتیجه اش شهادت افراد بی گناه است، گفت: شهادت امام جمعه کازرون نتیجه عدم برخورد با جولان فرقه های ضالّه است.

منبع: حوزه نیوز

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

آیا اهل حق یا یارسان یک فرقه ضاله است؟/ فرقه‌ای را که گفته می‌شود میترا استاد پیرو آن بود، بیشتر بشناسید

جامعه نو: یک خبرنگار ادعا کرده است که میترا استاد یکی از پیروان فرقه یارسایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *