خانه / فرقه های ضاله / وهابیت یک فرقه منحرف سیاسی است

وهابیت یک فرقه منحرف سیاسی است

جامعه نو: امام جمعه کرج گفت: وهابیت یک فرقه منحرف سیاسی است که اهل سنت با آن مخالف هستند.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج گفت: اهل تقوا گروهی هستند که در رابطه با آنچه نمی دانند اظهار نظر نکنند.
امام جمعه کرج با اشاره به مناسبت های پیش رو بیان کرد: سالگرد تخریب بارگاه مطهر ائمه فقیه (ع) توسط فرقه انحرافی وهابیت است که تفکرات ارتجاعی دارند و در ذهن اختلاف افکنی میان مظاهر اسلامی را می پرورانند تا شاهد جنگ میان مسلمانان باشند چرا که با ریشه اسلام مخالف هستند.
نماینده ولی فقیه در استان البرز ضمن اشاره به عقاید وهابیت اظهار کرد: در تعریف فعالین وهابیت ساخت بنا و زیارت قبور حرام است؛ وهابیت یک فرقه منحرف سیاسی است که اهل سنت با آن مخالف هستند. فرقه وهابیت در اواخر قرن ۱۲ رشد پیدا کرد و آل سعود نیز در کنار آن ها قرار گرفت.
استکبار بر روی فرقه وهابیت سرمایه گذاری کرده است
حسینی همدانی با اشاره به اینکه استکبار سرمایه گذاری خود را بر روی فرقه وهابیت انجام داده و بسیاری از اسرار تاریخی را توسط این گروه انحرافی از بین برده است، بیان کرد: به گفته خود این افراد اگر مسلمانان و جهان اسلام نبودند تمامی مزارهای مطهر معصومین (ع) را از بین می ‌بردند.
وی با بیان اینکه جنگ های نیابتی توسط وهابیون راه اندازی شده است، مطرح کرد: آن ها جنایات زیادی را مرتکب شدند؛ وهابیون هم به دین لطمه زدند و هم به آثار دین آسیب رساندند. مسلمان کشی نیز از دیگر اقدامات آن ها بود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به حمایت آمریکا از داعشیون اظهار کرد: داعش مورد حمایت آمریکا است چرا که دولت آمریکا از درگیری هایی که توسط داعش اتفاق می افتد سود و منفعت می برد.
خطیب امام جمعه کرج به جنایات و مشکلاتی که داعش در منطقه و دنیا رقم زده است اشاره کرد و یادآور شد: طالبان و داعش را به جان هم انداخته اند تا خود منفعت بیشتری ببرند؛ به فضل الهی هر چه زود تر ریشه این جنایت کاران از بین خواهد رفت.

درباره jameye no

پیشنهاد بررسی

آیا اهل حق یا یارسان یک فرقه ضاله است؟/ فرقه‌ای را که گفته می‌شود میترا استاد پیرو آن بود، بیشتر بشناسید

جامعه نو: یک خبرنگار ادعا کرده است که میترا استاد یکی از پیروان فرقه یارسایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *